Kulla e Jetimit

Motel-Restauranti ofronë shumë mundësi argëtimi e mësimi të fesë islame.është restorant pa alkool dhe posedo disa dhoma gjumi,fusha të sportëve të ndryshme dhe shquhet sidomos për përgaditjën e ushqimit i cili është 100 % natyral.

Lexo më shumë

Lokacioni: Prizren, në regjioni: Prizren

Vlerëso17 vlerësime mes 4.59

Komentet (5)

 • oktaj(para 3 viteve)

  nese vim pa rezervim a ka munsi me hanger iftar

  2 vlerësime mes 1
 • Liridon(para 4 viteve)

  A ka mundesi me dit se persona mujn te flejn me ni dhomedhe sa esht qmimi per nje nate

  3 vlerësime mes 4
 • imran shaban shkup(para 4 viteve)

  a mujm te bojm rezervimet. telefonat sit ket munsi shkruni kit adres.

  4 vlerësime mes 2
 • bayram(para 4 viteve)

  049533580 ky eshte numri i restoranit

  5 vlerësime mes 2.4
 • hana(para 5 viteve)

  A ka mundesi te kemi numrin e telefonit per rezervim

  8 vlerësime mes 3.5
 • Shiko të gjitha komentet

photo

Ngjarjet e ardhshme