Demonstrimi i kuzhinës tradicionale

Relaksohu dhe pėrjeto natyrėn me Rugova Experience

Parku nacional i rajonit tė Rugovės, i cili ėshtė pjesė e Bjeshkėve tė Nemuna, ndodhet vetėm 2 km larg nga qyteti i Pejės nė grykėn e bukur tė Rugovės. Lumi Lumbadh...

Lexo më shumë
Vlerëso8 vlerësime mes 4.13

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme