Qethja e deleve

Tė qethurat e deleve ėshtė njė nder ritet mė me rėndėsi nė jeten baritore. Ky rit mbahen nė tė gjitha bjeshkėt e komunės sė Deēanit aty ku ka dele dhe koha optimale ėshtė gjysma e korrikut deri nė javėn e...

Lexo më shumë
Vlerëso4 vlerësime mes 3.5

Komentet (1)

  • Person Rasti(para 8 viteve)

    Tung Kosova guide, per ne fillim jeni shume te qart, nashta ma te qartit prej ma te qartve. A kishit mujt bre edhe qeto Aktivitete me e po te munshme qe ne form automatike me i bo share neper qesi venesh sociale qysh jane te tjerat si psh. ne Facebook. Ju duam.

    3 vlerësime mes 4.33

photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme